My a média

Přečtěte si, co o klinice REPROFIT napsali nebo odvysílali jinde. Najdete u nás profesionální tým lékařů, proto často oslovujeme laickou i odbornou veřejnost. Mohli jste nás slyšet z rádia, stejně jako se na nás podívat v televizi nebo si přečíst článek v tisku.  


Příběh naší pacientky Magdaleny

19.08.2017

Magdaleně (40) se nedařilo otěhotně, s americkým manželem se rozhodli pro jiné řešení: "Dceru nám porodila náhradní matka!" Přečtěte si inspirující příběh naší pacientky. Více zde  přečíst více

Brněnská klinika získala přelomový inkubátor embryí, pomůže i vědcům

02.08.2017

Brno, 2. srpna 2017 – Doslova pod drobnohledem budou embrya v české reprodukční klinice Reprofit International v Brně. Klinika totiž získala supermoderní inkubátor Geri, který 24 hodin denně sleduje… přečíst více

 

ZNAJÍ NÁS V 90 ZEMÍCH SVĚTA

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Vždy klademe důraz na poskytovanou péči a především váš komfort. Nejlepším hodnocením naší práce jsou proto vzkazy od spokojených rodičů z celého světa.

Běžně komunikujeme v 8 jazycích. Provedeme vás celým léčebným cyklem. Vyřídíme s vámi potřebnou administrativu. Pokud budete chtít, doporučíme ubytování. Vždy vám budeme nablízku a nápomocni.